Szkolenia

Nasze doświadczenie, wiedzę i profesjonalizm przekładamy nie tylko na codzienne działania zarobkowe, ale również oferujemy możliwość dzielenia się z innymi naszymi zdobyczami technologicznymi. Dlatego też, w ofercie firmy Informacja-Integracja znajdują się różnego rodzaju szkolenia.

Nasi pracownicy są przygotowani merytorycznie również do tego aspektu naszej działalności. Z dumą musimy stwierdzić, że nasze szkolenia cieszą się rosnącą popularnością. Wyróżniamy tutaj dwa ich typy. Możecie nas Państwo zatrudnić do szkoleń technicznych, jak również tzw. szkoleń miękkich. W przypadku pierwszej opcji, uczymy tworzenia wysokiej klasy stron internetowych, programowania obiektowego, języka zapytań w bazach danych, podstawowej bądź zaawansowanej pracy z arkuszem kalkulacyjnym i wiele innych.

Szkolenia miękkie to natomiast kwestie takie jak: skuteczna komunikacja z zespołem, automotywacja, negocjacje, perswazja, techniki sprzedażowe i wiele innych. Serdecznie zachęcamy zatrudnienie naszej firmy i w tej kwestii. Gwarantujemy zadowolenie z rezultatów.

Comments are closed.